23 lutego 2012

Kasprowy Wierch

Nie mogłam się powstrzymać, aby nie stworzyć oddzielnego postu ze zdjęciami z Kasprowego Wierchu. Być może, któraś z Was skorzysta z moich informacji, wskazówek lub zachęci się do wyjazdu w to miejsce. Moim zdaniem Kasprowy Wierch jest najlepszym ośrodkiem narciarskim w Polsce - jakie dotąd odwiedziłam, aczkolwiek Pilsko w Korbielowie jest również miejscem godnym polecenia. Pamiętajcie przede wszystkim, że na Kasprowy warto wybrać się w słoneczną pogodę. 

Codziennie rano sprawdzaliśmy warunki i byliśmy zaniepokojeni, bowiem tak jak Wam pisałam były kłopoty: a to za duży opad, a to za duży wiatr, a to jedna z hal nieczynna... Jednak udało się! Przedostatniego dnia naszego pobytu chmury znikły, a błękit nieba i piękne słońce sprawiły, że zaraz po śniadaniu wyruszyliśmy... Nartostrada do Kuźnic oraz obie hale: Goryczkowa i Gąsienicowa (na tej szusowaliśmy w ubiegłym sezonie, ale wtedy pogoda była dramatyczna - zero widoczności) były otwarte. Jest to miejsce, które z pewnością Wam polecam! Trasy wymagają oczywiście przygotowania oraz odpowiedniego stopnia zaawansowania, ale zabawa jest niesamowita, a widoki zapierające dech w piersiach! 

A może byłyście już na Kasprowym Wierchu? Jakie są Wasze wrażenia? Może znacie jakieś ośrodki narciarskie, które mogłybyście mi polecić? Chętnie zapiszę je na liście miejsc na kolejne ferie! :-)

Pozdrawiam,
Magda.


7 komentarzy:

 1. hejka Ty masz huntery i może będziesz wiedziała czy możliwe jest to że oryginalne mają takie coś srebrne z tyłu?piękne zdjęcia pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy - Hej :-) wiesz nie mam pojęcia. A jaki masz model?

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne zdjęcia!:) Na desce ani na nartach nie jeżdże, ale rejony doskonale mi znane z tras wycieczkowych :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ooo ten Kasprowy, mile wspominam ubiegłe wakacje :) zdobyliśmy szczyt na nóżkach :) piękne miejsce :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale pięknie śmigasz na tej desce :) Ja rozpoczęłam naukę dopiero w tym roku, wchodzę na Twojego bloga i motywuję się tymi Twoimi zdjęciami, gdy mam "gorsze momenty" ;)

  pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 6. evangeline - dzięki :-) ja zawsze motywuję się i dodaję sobie odwagi oglądając filmiki na youtube dziewczyn jeżdżących na snowparkach ;-) ah!

  OdpowiedzUsuń